Opole 2017 – jeśli wygrają nieznani wykonawcy, zwyciężą widzowie

Zmiany na świecie dokonują się zwykle ewolucyjnie: z zapowiedzią, z oczekiwaniem, według obrządku. Na festiwalu Opole 2017 może dojść jednak do rewolucji. Każdy nieznany dotąd wykonawca, który zauważy, że ta szklanka jest w połowie pełna i zaryzykuje występ – ma szansę na wielką wygraną.

54. KFPP Opole 2017 oczami biznesmena

Właściciele firm to ludzie niezwykle trzeźwo oceniający rzeczywistość. Muszą twardo stąpać po ziemi, pamiętać o fakturach, niesolidnych płatnikach, trzymaniu w ryzach budżetów i uczciwym płaceniu pracownikom na czas.

>> Skoda Rapid 2017 CENA: od 52 724 zł za 1.4 TDI

Prawdziwi biznesmeni mają dodatkowo pewien dar, którego nie można kupić ani się nauczyć. Prawdziwi biznesmeni to ludzie, które potrafią każde zdarzenie obrać z medialno-politycznej otoczki, by poddać je następującej ocenie: Czy to jest miejsce, w którym szybko zarobię [kolejny] milion?

Opole 2017 jest marzeniem każdego przedsiębiorcy

Festiwal Opole 2017 stał się areną zaskakującej rozgrywki, z której prezes TVP może wyjść albo przegrany, albo zwycięski i niepokonany, niczym ten największy z dowódców starożytności, który pozwolił wątpiącym zrezygnować z udziału w bitwie [a później się z nimi rozliczył].

Dla prezesa TVP ta szklanka może być w połowie pusta.

Opole 2017, czyli szklanka w połowie… pełna!

Jednak dla każdego z młodych, nieznanych, wojujących zespołów 54. KFPP to wielka szansa, szklanka, która jest w połowie pełna. Taka okazja, by zaistnieć przed szeroką publicznością, nieprędko się wydarzy. Establishment artystyczny zrezygnował z udziału. Scena będzie otwarta. Kto zdecyduje się wystąpić na festiwalu, bierze na barki bardzo duże ryzyko. Ale może wygrać świat.

Zwycięzcy będą mieli do podziału królewnę i królestwo (czyli zaproszenia na przyszłe festiwale TVP). Przegrani pogrążą się we wstydzie.

Bo najważniejszym sędzią będzie tutaj – jak zwykle – widz, który po raz pierwszy od wielu, wielu lat ma szansę usłyszeć zupełnie nowe, niewyświechtane, ciekawe zespoły. Muzycznie takimi objawieniami ostatnich lat byli Enej i Kamil Bednarek.

Czas na kolejne objawienia. Nieznani jeszcze artyści, oceńcie sami – czy zmarnujecie tę szansę?

>> Jak informować ludzi, że odpadli z rekrutacji? Czy zdradzać pensję w ogłoszeniu? – mówi ekspert, Piotr Machowski

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , , , , ,
  • zantonim

    A skąd ta nagła miłość do PiSu na portalu poświęconym gospodarce?!