Sennik: CZASZKA – interpretacja snu o czaszce, co oznacza CZASZKA WE ŚNIE?

SENNIK: CZASZKA. Czaszka we śnie jest symbolem oznaczającym niepokój, ale zwiastującym pozytywne rozwiązanie problemu. Sen o czaszce jednoznacznie przypomina o ulotności śmierci – i bardzo motywuje do działania.

Oto prawdopodobne znaczenia snu o czaszce.

Czaszka we śnie: jest źle, będzie dobrze

Czaszka we śnie kojarzy się z ulotnością życia. W końcu ta czaszka była kiedyś żywym człowiekiem, który miał swoje radości i smutki. Dziś nikt już o nim nie pamięta, a jego czaszka wygląda jak każda inna.

Co oznacza sen o czaszce dla właściciela firmy

Widziałam czaszkę we śnie: masz kłopoty, jesteś w kropce i nie wiesz już, co robić dalej. Czaszka z pozoru jest zwiastunem śmierci, ale w rzeczywistości oznacza, że znajdziesz w sobie siły do kolejnej walki.

>> Wizaz.pl + KWC – nowa witryna mobilna = możliwy ban w AdSense

Czaszka we śnie się ruszała: to symbol siły życiowej, która zwycięży nawet te problemy, które wydają się nierozwiązywalne. Jeżeli źle idziesz sprzedaż, zaangażuj na sprzedawcę męża. Jeśli masz kłopoty z klientami, twoje umiejętności miękkie pozwolą ci stanąć na nogi.

Sen o czaszce, która mruga okiem: żartobliwy sygnał od twojej podświadomości – „Nie załamuj rąk, świat się nie kończy, dasz sobie radę!” Twoja podświadomość znalazła już rozwiązanie problemu, a ciebie prowadzi po nitce do kłębka.

Czaszka jako symbol złych mocy: chciałabyś, żeby twoje problemy z firmą były związane z urokiem i żeby istniało na nie magiczne zaklęcie, które je odczaruje. Jednak magiczne zaklęcia nie istnieją – potrzebujesz porady kogoś z zewnątrz. Przełam się i zapytaj. Odpowiedź ci nie pomoże, ale wykluje się z niej coś, co będzie strzałem w ósemkę.

Czaszka pod podłogą, ukryta w meblach: zewnętrzne firmy lub organy państwowe mogą mieć na ciebie oko. Zachowaj zimną krew i postępuj tak, jak podpowiada ci intuicja. Będzie ciężko, ale uda się wyprostować sytuację.

Wzięłam czaszkę do ręki: chcesz sama przekonać się o mocy złych sił, które stoją za twoimi problemami. Wzięcie czaszki do ręki to symbol hartu ducha, który oznacza, że już wkrótce zmartwienia odejdą w niepamięć.

>> Sennik dla przedsiębiorców

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , , , , ,