Harvard Business Review za darmo w wakacje. Warto się zarejestrować!

Harvard Business Review (edycja amerykańska) udostępnił za darmo swoje zasoby z ostatnich 25+ lat na okres lipca i sierpnia. Wystarczy się zarejestrować, by uzyskać dostęp do przebogatej biblioteki artykułów i grafik tego popularnego wśród kadry menedżerskiej pisma.

Aby otrzymać darmowy dostęp do pełnej bazy artykułów, wystarczy się zarejestrować (link poniżej). Oferta ważna jest w lipcu i sierpniu 2015 roku, po tym okresie zostaniemy poproszeni o zakup prenumeraty lub nasze konto straci uprawnienia dostępu do artykułów.

Harvard Business Review to pismo popularne wśród menedżerów średniego i wysokiego szczebla w firmach na całym świecie. Pismo popularyzuje wiedzę z zakresu HR, marketingu, sprzedaży, zarządzania, nowych technologii.

HBR ma również polską edycję, która w większości opiera się na tłumaczeniach z wydania amerykańskiego. Oznacza to, że darmowy dostęp do artykułów w oryginale może zagwarantować oszczędności w zakresie prenumeraty, ale także ograniczyć nielegalny kolportaż Harvard Business Review z użyciem Chomikuj.pl.

Warto zobaczyć: Harvard Business Review – unlimited access

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Tagi: , , , , , , , , , , , ,