Jak publikować w LinkedIn Pulse

Jak publikować w LinkedIn Pulse
Jak publikować w LinkedIn Pulse – Dominik Kaznowski jako jeden z niewielu wybrańców, którzy uzyskali dostęp do platformy

LinkedIn Pulse to stosunkowo nowe narzędzie publikacji na platformie LinkedIn. W Polsce używane jest raczej sporadycznie, dlatego LinkedIn Pulse może być wykorzystany do szybkiego zbudowania wizerunku eksperta.
Istnieją trzy sposoby na zaistnienie w LinkedIn Pulse:

1. LinkedIn Pulse dostępny z pola aktualizacji statusu

W polu aktualizacji statusu na LinkedIn znajduje się ikonka spinacza. Jeśli pod nią widoczna jest też ikonka ołówka, gratulacje, otrzymaliście bezpośredni dostęp do publikowania na platformie Pulse – jest ona dostępna (dla wybrańców) TUTAJ.

W skrócie:

 

Do platformy LinkedIn Pulse najłatwiej dostać się przez uruchomienie na LinkedIn witryny firmowej i zgromadzenie tam grupy czytelników-obserwatorów (punkt 2.).

Niektórzy szczęśliwcy mogli uzyskać dostęp do narzędzia z użyciem formularza aplikacyjnego. Ale okres aplikowania już minął.

2. LinkedIn Pulse jako platforma dla followersów

LinkedIn Pulse może zostać aktywowany, gdy uruchomisz swoją firmową stronę na LinkedIn, będziesz tam zamieszczał informacje i uzyskasz pewną liczbę obserwatorów, którzy ponadto muszą komentować twoje wpisy.

Dokładne liczby obserwujących, komentarzy, wpisów nie zostały podane – trzeba więc uczciwie pracować na swoją reputację.

3. LinkedIn Pulse jako rozszerzenie bloga

Dostęp do platformy LinkedIn Pulse możesz uzyskać również wtedy, gdy twoja witryna będzie odwiedzana, a użytkownicy LinkedIn będą się dzielić twoimi artykułami z użyciem tej platformy.

Ta ostatnia metoda w Polsce, nawet w przypadku mediów profesjonalnych, może być czasochłonna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , ,