Poduszka z kieszenią na telefon – idealny prezent dla śpiocha

Oto poduszka, jakiej zawsze mi brakowało. Przede wszystkim pozwala na udany, przynoszący pokrzepienie sen. Ale ma jeszcze jedną funkcję: posiada wewnętrzną izolowaną kieszeń, do której można schować komórkę. Tak ukryty budzik ma stuprocentową skuteczność!
Poduszka z kieszenią - góra

Poduszka rozwiązuje wszystkie dotychczasowe problemy, które miałem z telefonami na łóżku. Dzięki poduszce mam pewność, że komórka nie spadnie za kanapę ani nie wciśnie mi się pod szyję powodując okropny ból na dwa kolejne dni.

Wypełnij formularz – odezwiemy się, by dobrać materiał: [contact-form-7 404 "Not Found"]

Kiedy moja Żona szyła tę poduszkę, najbardziej obawiałem się, że telefon będzie gniótł mnie w głowę. Że będę się czuł jakbym spał na desce. Nic podobnego! Ilość wypełnienia jest tak dobrana, że telefonu KOMPLETNIE nie czuć, a mimo to poduszka nie jest zbyt twarda (bo nie lubię, gdy poduszki są bardzo twarde). Po prostu świetnie!

Jednak najważniejsza była dla mnie inna funkcja:

Poduszka z kieszenią na komórkę to IDEALNY BUDZIK!

W poduszce można ukryć komórkę, czyli budzik. Budzik, który zawsze jest tuż obok ucha…

Poduszka z kieszenią - telefonTaki budzik działa ze stuprocentową skuteczności. Mnie, śpiocha, który czasem wyłącza budzik przez sen – poduszka z komórką budzi ZAWSZE!

Pierwsze nocne testy musiały z zewnątrz wyglądać trochę przerażająco, bo na dźwięk budzika trąbiącego wprost do mojego ucha, zrywałem się niczym oparzony. 🙂 Dopiero z czasem uznałem, że warto albo ustawiać budzenie wibracjami, albo włączać budzik ze stopniowym zwiększaniem głośności.

Pomogły również przyjemne dźwięki budzenia, które ma wbudowane aplikacja Sleep as Android.

Aby budzenie było jeszcze skuteczniejsze, musieliśmy przemyśleć lokalizację rzepa. Musiał być tak zamocowany, żeby nie drapał nocą po twarzy, niezależnie od sposobu ułożenia poduszki. Powinien też stawiać opór osobie, która przez sen chce go jak najszybciej rozpiąć i wyłączyć budzik. Udało się! 🙂

Rozpięcie rzepa przez sen jest bardzo trudne. Na jawie robi się to w ułamku sekundy.

Komórka przy głowie, czy to nie jest niebezpieczne?

Zanim zdecydowaliśmy się na zrobienie tej poduszki, musieliśmy sprawdzić, czy telefon przy głowie nie jest niebezpieczny. Dużo czytałem o SAR, o normach emisji mikrofal przez telefony komórkowe.

Dość szybko okazało się, że nie ma tutaj absolutnie żadnego ryzyka. Komórka, która znajduje się w trybie czuwania, emituje przez osiem godzin mniej promieniowania elektromagnetycznego niż komórka podczas dziesięciu minut rozmowy.

Poduszka z kieszenią - spódJednak osobiście nie lubię nawet najmniejszego ryzyka. Dlatego ustawiłem w komórce przełączanie się w tryb samolotowy w godzinach między 0.00 a 6.00. Dzięki temu nie traciłem żadnej komunikacji – po północy nie rozmawiam już z nikim – a mój budzik działał nadal i budził mnie o określonej godzinie.

Wypełnij formularz – odezwiemy się, by dobrać materiał: [contact-form-7 404 "Not Found"]

Poduszka – najwyższej jakości materiały

Poduszka z kieszenią - kieszeńPoduszka została wykonana z przyjemnego, aksamitnego w dotyku polaru minky i tkanin bawełnianych wysokiej jakości. Wypełnienie to atestowana antyalergiczna kulka silikonowa.

Kolor materiałów sam sobie dobrałem, chciałem mieć barwy stonowane, męskie. Ale moja Żona aż się pali, żeby zrobić mi drugą taką poduszkę – tym razem z takim oto materiałem:

iOS - materiał na poduszkęMamy też wersje prototypowe z samochodami i groszkami. 🙂

Zamów już dziś

Wypełnij formularz – odezwiemy się, by dobrać materiał: [contact-form-7 404 "Not Found"]

/artykuł sponsorowany/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , ,
  • pan śpioch :-P

    A cena jaka?

    • Dziękuję za kontakt z użyciem formularza. 🙂 Odpowiadając na pytanie: dużo zależy od materiału.