Rower elektryczny czy skuter? To Raht Racer, coś lepszego * Świat jest coraz zdrowszy i żyje dłużej

Inspiracje 14.04.2015: rower elektryczny Supermana, długość życia na świecie w postaci czytelnych mapek, jak się ubrać na rozmowę o pracę.

Rower elektryczny marzeń. Naszych marzeń

Współczesne rowery elektryczne są totalnie nieprzemyślane: wspierają człowieka, ale im szybsza jazda, tym wsparcie jest mniejsze. Raht Racer działa dokładnie odwrotnie: wzmacnia kręcenie pedałami z użyciem elektrycznych silników.

Dzięki dodatkowemu wsparciu pedałujący człowiek może osiągnąć nawet 160 kilometrów na godzinę (!). A oprócz tego Raht Racer ma kabinę, pasy bezpieczeństwa, trzy koła i wygodne siedzenie.

Cena: 35-45 tysięcy dolarów, niestety:

Żyjemy coraz dłużej

Walka z chorobami przynosi doskonałe efekty, które są odczuwalne na całym świecie. Oto mapa średniej długości życia w latach 1800, 1950 i 2011. Im bardziej czerwono, tym życie krótsze. Im bardziej zielono – tym dłuższe. Wyraźnie widać, że wygrywamy walkę z chorobami i coraz bliżej jesteśmy dobrych biblijnych czasów, w których każdy mógł osiągnąć wiek Matuzalema.

Jak się ubrać na rozmowę o pracę

Co założyć na rozmowę o pracę? Najdroższe, najbardziej markowe rzeczy. Jeśli odzież będzie wyglądała na bardziej luksusową, szanse na zdobycie pracy będą większe. Mechanizm działa również podczas pozyskiwania klientów:

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , , , , , , ,