GrowPoint Conference 2015 || KONFERENCJA Warszawa || GrowPoint + Akademia Leona Koźmińskiego || za darmo / free

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

GrowPoint Conference 2015 || KONFERENCJA Warszawa || GrowPoint + Akademia Leona Koźmińskiego || za darmo / free

08/12/2015 @ 10:00 - 09/12/2015 @ 16:00

Konferencja startowa akceleratora GrowPoint, który powstał z inicjatywy Akademii Leona Koźmińskiego. Partnerami strategicznymi projektu są: PwC oraz BZ WBK. Wspierają nas również: Aula Polska, BanFi Group, Everberg i FEB.

Cena

Konferencja dostępna jest za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Rekomendowane jest zapisanie się z użyciem e-maila na stronie organizatora lub na Facebooku.

Prelegenci

Szymon Szymczyk: Dyrektor zarządzający agencji PR Kolko, specjalizującej się w obsłudze firm z branży nowych technologii. Z mediami związany od 2007 roku, ex-redaktor miesięcznika o biznesie technologicznym Proseed Magazine, prowadzi zajęcia „PR online” w SWPS w Warszawie. Zafascynowany wpływem, jaki nowe technologie wywierają na społeczeństwo (to pewnie przez mix studiowania politologii i komunikacji społecznej oraz czytania/grania/słuchania cyberpunka od 14 roku życia).

Artur Kurasiński: Współtwórca MUSE (agencji i narzędzia dla wideo marketerów). Przedsiębiorca skupiony na wspieraniu i inwestowaniu w projekty technologiczne na wczesnym etapie rozwoju. Mentor, bloger oraz aktywny komentator branżowy. Współtwórca cyklu spotkań Aula Polska oraz nagród Aulery.

Agnieszka Skala: doktor nauk ekonomicznych, absolwentka SGH, adiunkt na Politechnice Warszawskiej, współzałożycielka Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN. Prowadzi zajęcia z przedsiębiorczości na Politechnice Warszawskiej i w Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje naukowo w obszarze przedsiębiorczości wysokiej techniki i gospodarki cyfrowej oraz edukacji przedsiębiorczości. Członek Rady Programowej Fundacji Startup Poland. Absolwentka pierwszej edycji Lean LaunchPad Educators Program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Organizatorka pierwszej edycji Startup Weekend NEXT w Warszawie (2012 r.). Autorka case studies o polskich startupach w branży e-biznes. Wspiera wartościowe inicjatywy edukacyjne na styku nauki, techniki i biznesu w Polsce.

Bartek Pucek: Właściciel Pucek Consulting, Board Director w Ifinity, alumni Stanford University GSB i Kauffman Fellows Academy w Venture Deals. Zajmuje się strategią biznesową, innowacjami i inwestycjami pracując z firmami sektora nowych technologii. Posiada doświadczenie w pracy z dużymi (>$50M annual revenue) i mniejszymi firmami, szczególnie startupami. Ex Head of Mobile w o2, ex Przewodniczący Rady Fundacji Startup School, product manager, founder. Autor bloga 10x.vc. Początkujący inwestor.

Marek Cieśla: Przedsiębiorca, założyciel kilku startupów jak ALLPlayer, Sher.ly, Thorskan, IndieDesigners, MIMIGroup Crowdfunding oraz Woolet. Doświadczenie zebrał pracując dla takich firm jak DivX, Rovi czy BitTorrent. W ramach MIMIGroup Crowdfunding pozyskał dla swoich firm i partnerów ponad 2.5 MLN PLN w ramach platformy Kickstarter. Ojciec dwóch chłopaków, uzależniony od CrossFit. Wykształcenie zdobyte w Polsce i Wielkiej Brytanii (MBA Oxford Brooks).

Agnieszka Lewandowska: z wykształcenia pedagog, zawodowo project manager, na co dzień. Prezes Zarządu Startup School, International Business Manager w 4Decision. Po godzinach miłośnik fotografii, typografi, reportażu i podróży. Uwielbia pracę z ludźmi. Wspiera i edukuje początkujących przedsiębiorców

Bartłomiej Gola: Partner Zarządzający SpeedUp Group, przedsiębiorca i innowator. Współtwórca kilkunastu startupów technologicznych. Studiował na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Po studiach związał się z branżą marketingową. Tam przeszedł wszystkie szczeble kariery aż do Partnera zarządzającego w BTL Group (współtwórca i udziałowiec) oraz TEQUILA\ Polska. Był twórcą Prezesem Zarządu pierwszego polskiego holdingu reklamowego INDIGITY SA. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych w dziedzinie marketingu i strategii biznesowych. Wieloletni Prezes Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.

Radosław Cielicki: miłośnik mądrze wydawanych pieniędzy. W lutym 2005 roku założył BanFi Group, biuro rachunkowe mówiące językiem klienta, które zapewnia kompleksową obsługę dla spółek MŚP i nie tylko. Rok później wraz z zespołem uruchomił pierwszą wersję systemu klienckiego. Obecnie rozwija jego najnowszą wersję pod nową nazwą – 4Decision. Poza finansami jego pasją jest golf, któremu poświęca każdą wolną chwilę.

Wiesław Kotecki: VP, Head of Clients Service, uselab. W uselab odpowiedzialny za doradztwo kluczowym klientom w obszarze budowania i wdrażania strategii User Experience, Customer Experience, Service Design. Realizował projekty w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Ukrainie, Czechach, Węgrzech, Danii, Hiszpanii. Pracował m.in dla takich klientów jak: Cartoon Network, NOKIA, Telewizja Polska, Deutsche Bank, Millenium Bank, mbank, BGŻ, Polkomtel, Netia, Gazeta.pl, Gadu-Gadu, Allegro, Intercars. Prelegent licznych konferencji, szkoleniowiec, mentor, wykładowca na SWPS i SGH. Jeden z pomysłodawców UX Poland – największej konferencji poświęconej UX w Europie Centralnej.

Michał Kluska: Adwokat. Od 2008 r. związany z branżą IT/media/reklama. Aktywnie doradza liderom polskiego rynku e-commerce. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, ochronie danych osobowych, kontraktach IT, ochronie konkurencji i konsumentów, e-commerce, prawie konsumenckim oraz zamówieniach publicznych (głównie w obszarze IT). Autor publikacji prasowych i książkowych. Uczestnik prac legislacyjnych oraz konsultacyjnych. Prelegent podczas licznych konferencji i szkoleń. Poza zawodowo zapalony biegacz i początkujący triathlonista.

Artur Racicki: Prezes zarządu firmy Social WiFi, dostarczającej usługę zmieniającą WiFi w innowacyjne narzędzie analityczno-marketingowe. Ekonomista, absolwent studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Ekspert z 12-letnim doświadczeniem w sektorze e-commerce. Twórca startupów internetowych, w tym serwisu www.inPRL.pl, nagrodzonego tytułem najlepszego polskiego serwisu roku 2011 w konkursie Webstar Festival.

Michał Rokosz: Od marca 2015 roku związany z funduszem Inovo, gdzie odpowiada przede wszystkim za wsparcie spółek portfelowych w organizacji ich procesów marketingowo-sprzedażowych. Do Inovo trafił z Rocket Internet, dla którego pełnił funkcję dyrektora zarządzającego firmy Foodpanda w Europie środkowo-wschodniej. Wcześniej pracował dla firmy konsultingowej McKinsey & Company, gdzie doradzał największym firmom z branży finansowej, farmaceutycznej oraz FMCG, a także zarządzał wieloma znanymi markami m.in. Carte Noire, Kroplą Beskidu, proszkiem E. Koordynował wprowadzenie na rynek wielu nowych produktów – od pomysłu do finalnego produktu na półce.

Krzysztof Wroński: SemHouse. Certyfikowany specjalista Adwords i Analytics oraz Certyfikowany Trener Google AdWords. Audytuje, tworzy i optymalizuje kampanie dla małych i dużych firm. Prowadzi szkolenia, występuje na konferencjach i pisze artykuły do magazynów tematycznych. Po godzinach fan sportów wszelakich. Ostatnio pływa na wake’u i ćwiczy Krav Magę.

Marcin Beme: założyciel i CEO Audioteka.pl, serwisu z
audiobookami, który dziś obecny jest w 23 krajach. Wybrany przez MSZ do programu Polish High Fliers, który to program promuje Polskę za granicą jako kraj zdolnych i utalentowanych przedsiębiorców, naukowców i artystów. W 2012 roku magazyn BRIEF wymienił go wśród 50 najbardziej kreatywnych ludzi biznesu w Polsce. Również w tym samym roku został przez Internet Standard wybrany „Człowiekiem Roku Polskiego Internetu”. W 2013 r. otrzymał Złoty Krzyż Zasługi za promowanie kultury, wybitne osiągnięcia dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości oraz za promowanie polskiej myśli technicznej. Studiował ekonomię na Wydziale Nauk Ekonomicznych i matematykę na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz informatykę na wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej.

Jan Zając: Badacz, psycholog, przedsiębiorca. Współtwórca i prezes Sotrendera, który pomaga setkom marketerów z kilkunastu krajów w analizowaniu, raportowaniu i optymalizowaniu kampanii w social media. Adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent UW i SGH, stypendysta Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie i Uniwersytetu w Leuven. Autor kilkunastu publikacji naukowych na temat psychologii internetu i prowadzenia badań w sieci. Prowadzi szkolenia dla Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, wykłada na licznych studiach podyplomowych z zakresu marketingu internetowego oraz badań społecznych i marketingowych. Zna 6 języków, zwiedził 40 krajów, w tym ponad połowę rowerem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Miejsce

Akademia Leona Koźmińskiego
Jagiellońska 57/59
Warszawa, 03-301
+ Google Map