Kongres Marketing Automation 2015 || KONGRES Warszawa || SALES Manago || 22

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kongres Marketing Automation 2015 || KONGRES Warszawa || SALES Manago || 22

01/12/2015 @ 10:00 - 16:00

229zł

Kongres Marketing Automation 2015 to trzecia już konferencja z tego cyklu. Impreza zawsze przyciąga grupę ekspertów i rzesze zwiedzających. W tym roku wśród prelegentów są Marek Roleski, Rafał Brzoska i prezes firmy Selvita, Paweł Przewięźlikowski.

Cena

Bilety na imprezę kosztują 229 zł.

Agenda

Prezentacje i wypowiedzi

Strategie Biznesowe

10.00-10.30 Marek Roleski i Oliviero Toscani
How to prepare perfect brand campaign without market research and beyond KPI’s.

Biznesmen, milioner, właściciel firmy Roleski, zasłynał ostatnio wyjątkową kampanią reklamową swoich produktów zrealizowaną przez twórcę doskonale znanych reklam Benettona.

10.30-11.00 Rafał Brzoska
Mamy to w DNA czyli disruptive business model by InPost.

Założyciel i współwłaściciel grupy Integer, InPost i Paczkomatow. Ceniony na skalę światową przedsiębiorca i inwestor w najlepszych polskich startupach. Jego motto biznesowe: „Jeśli masz wszystko pod kontrolą to znaczy, że jedziesz zbyt wolno”

11.00-11.30 Paweł Przewięźlikowski
Jak sprzedać polską naukę na rynkach światowych.

Przedsiębiorca. Współzałożyciel i Prezes Zarządu krakowskiej firmy Selvita, która zatrudnia ponad 200 naukowców, którzy zajmują się wymyślaniem i wdrażaniem na rynek leków na raka. 15 lat temu Paweł był współzałożycielem i pierwszym Prezesem Portalu Interia.pl, a przed własną firmą był wiele lat wiceprezesem zarządu firmy Comarch.

11.30-12.00 Jacek WIOSNA Stryczek
PR jest w człowieku, czyli jak wygrać życie.

Społecznik, charyzmatyk, duszpasterz ludzi biznesu oraz założyciel Stowarzyszenia WIOSNA, znanego z projektu SZLACHETNA PACZKA.Prawdopodobnie jedyny polski ksiądz, który otwarcie mówi, że kocha bogaczy.
12.00-13.00 Przerwa

Strategie Marketingowe

13.20-13.40 Grzegorz Błażewicz
Jak mobilna rewolucja oddziałuje na strategie Marketing Automation.

Współzałożyciel i Prezes Zarządu firmy Benhauer, producenta systemu SALESmanago Marketing Automation. Karierę zaczynał w wieku 14 lat jako pomocnik grabarza na tarnowskim cmentarzu i kontynuował rozwój na budowach i zmywakach w Londynie. Dzisiaj Benhauer zatrudnia ponad 100 osób w Polsce, USA, UK i Indiach.
13.40-14.00 Artur Banach
Światowe trendy programmatic. Jak model automatycznego zakupu i sprzedaży reklam zmienia oblicze marketingu internetowego.

Prezes Zarządu Netsprinta. Od lat rzuca wyzwania globalnym konkurentom, rozwijając polski ekosystem reklamowy (sieci Adkontekst i ContentStream o zasięgu 97% internautów) i największą polską bazę danych o zachowaniach użytkowników – DMP Netsprint Audience. Członek zespołu ds. programmatic przy IAB Europe.
14.00-14.20 Jacek Kotarbiński
Jak rozbić beton? Śmiechem czy strachem?

Uznany autorytet świata marketingu. Bloger „Harvard Business Review Polska”, laureat konkursu Blog Roku 2012 Onet.pl. Autor popularnej książki Sztuka Rynkologii. W wolnych chwilach opiekuje się żonami swoich kumpli gdy oni biegają maratony.
14.20-14.40 Jarosław Trybuchowicz
Jak wiedza o kliencie przekłada się na strategie marketingowe i zarządzanie sprzedażą.

Business Intelligence Analyst w portalu Audioteka, budował podstawy działalności mediowej w Audiotece i wdrożenia Marketing Automation. Człowiek, którego powinien poznać każdy, który ma zainstalowaną apkę Audioteki.
14.40-15.00 Michał Kreczmar
Kogo pozyskujesz: klienta czy jego transakcje?

Michał Kreczmar – Dyrektor Ecommerce w Hypermedia, krytyk internetowy, komentator, prelegent, panelista. Ponad 20 lat w e-branży. Gość który robi naprawdę świetne merytoryczne wykłady.

Łukasz Dziakan – Od 8 lat zajmuje się predictive analytics i Data Science. Pasjonat predictive analytics i machine learning, a także data scientist z powołania. Obecnie szef działu data science w PWC CEE.
15.00-15.20 Michał Sadowski
Jak zwiększyć sprzedaż w oparciu o budowę relacji w sieci?

Założyciel i Prezes Brand24 S.A., Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards 2013. Sadowski jest wszędzie, więc musi być też u nas.
15.20-15.40 Artur Racicki
Wi-Fi jako narzędzie łączące offline z onlinem.

Prezes i współzałożyciel startupu technologicznego Social WiFi. Człowiek, który pozyskał do swojego biznesu inwestora kupując w samolocie bilet obok Rafała Brzoski i sprzedając mu idee swojego biznesu 10 tys m. nad ziemią.
15.40-16.00 Maciej Wróblewski Specjalizuje się w badaniu rynku YouTube. Od 2014 w MUSE, gdzie prowadzi projekty analityczne w zakresie video marketingu i wie dlaczego coś się ogląda, a dlaczego nie. Kumpel z pracy Artura Kurasińskego.

Warsztaty

10.00-11.00 Aleksander Skałka
Jak przygotować się do wdrożenia Marketing Automation, aby osiagnąć sukces.

Dyrektor działu projektów SALESmanago. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odpowiada za rozwój produktu i obsługę projektów SALESmanago oraz budowanie wiedzy na temat możliwości systemu. Posiada bogate doświadczenie przy wdrażaniu zaawansowanych procesów automatyzacji marketingu i sprzedaży. Prywatnie wokalista heavy metalowy.
11.00-12.00 Bartosz Godek
Mobile Marketing Automation – odkryj potencjał swojej aplikacji z APPmanago.

Z firmą Benhauer związany od ponad 2 lat. Z powodzeniem prowadził setki projektów Marketing Automation. Obecnie prowadzi projekt APPmanago. Jego pasją są nowe technologie oraz piłka nożna.

12.00-13.00 Przerwa
13.00-14.00 Michał Misiak
Zwiększ sprzedaż i ulepsz obsługę klienta dzięki narzędziom wielokanałowej komunikacji

Założyciel Focus Telecom Polska Sp. z o.o. Zawodowo w branży Software Development od ponad 12 lat. Specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań w modelu cloud computing jak i również w zrządzaniu projektami IT zarówno z użyciem zwinnych metodyk jak i tradycyjnego podejścia zgodnego z metodyką PMI. Od 2008 r. rozwija dział IT Infrastructure & Software Development w firmie Focus Telecom Polska Sp. z o.o. W latach 2005 – 2008 pracował na stanowisku Product Manager w firmie eTel Polska Sp z o.o. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych – studia ukończone z wynikiem celującym. W latach 2007 – 2011 odbywał studia doktoranckie oraz był asystentem naukowym na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego specjalizował się w tematyce zarządzania projektami informatycznymi. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zapalony żeglarz.
13.00-14.00 Tomasz Paprocki
Zwiększ sprzedaż i ulepsz obsługę klienta dzięki narzędziom wielokanałowej komunikacji

Związany z rynkiem telekomunikacyjnym od 12 lat. W Focus Telecom Polska odpowiedzialny za sprzedaż i rozwój produktów korporacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem systemu wielokanałowej komunikacji – Focus Contact Center. Ekspert rynku call contact center w Polsce, wielokrotnie cytowany w mediach. Prelegent konferencji i kongresów branżowych oraz jeden z autorów FocusBloga, poświęconego szeroko pojętej tematyce IT i systemów komunikacyjnych. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.
14.00-15.00 Justyna Piesiewicz
Poznaj swojego partnera… w komunikacji

Od 2010 roku pełni rolę Prezesa Zarządu IACL – Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów Komunikacji i Przywództwa, organizacji doradczej działającej na styku komunikacji, HR oraz zarządzania. IACL oferuje wsparcie, udostępnia narzędzia, badania i analizy oraz rozwiązania, które bezpośrednio przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu, zrealizowania celów biznesowych, zwiększenia efektywności czy ograniczenia kosztów

15.00-16.00 Miłosz Brakoniecki
Automatyzacja marketingu dla instytucji finansowych

Współzałożyciel i członek zarządu Obserwatorium.biz. Doktor nauk humanistycznych UAM w Poznaniu (specjalność socjologia), skończył studia podyplomowe ze strategii i planowania biznesu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W latach 2006-2014 dyrektor bankowości elektronicznej w Banku Zachodnim WBK, gdzie odpowiadał za rozwój biznesowy bankowości elektronicznej, sprzedaż przez kanały elektroniczne oraz płatności elektroniczne. W latach 2012-14 członek Prezydium Rady Bankowości Elektronicznej Związku Banków Polskich. Współtwórca największego w Polsce serwisu crowd-foundingowego Siepomaga.pl i Fundacji Siepomaga.pl

Organizatorzy

  • SALES Manago
  • BenHauer
  • marketingmatic
  • APPManago

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Szczegóły

Data:
01/12/2015
Czas:
10:00 - 16:00
Koszt:
229zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Strona internetowa:
http://goo.gl/Oedln0

Organizator

SALES Manago

Miejsce

Stadion Narodowy Warszawa
al. Poniatowskiego 1
Warszawa, 03-901
+ Google Map