JellyCRM – opinie użytkowników [z serii: JAKI CRM DO MAŁEJ FIRMY?]

Oto druga część cyklu „Jaki CRM do małej firmy? A może… JellyCRM”. Zgromadziliśmy tylko dwie opinie użytkowników na temat JellyCRM, z czego jedna dotyczy podmiotu związanego z twórcami JellyCRM.

Marzena Ciecholewska, Everynails.pl:

Systemu JellyCRM używamy od ponad roku i korzystamy głównie z modułów „Kontakty”, „Poczta” oraz „Kalendarz”. Obecnie pracujemy na liczbie prawie 800 rekordów i system działa bardzo sprawnie.

Jesteśmy zadowoleni zarówno z funkcji systemu, jak i ceny oraz obsługi klienta.

Obecnie JellyCRM spełnia wszystkie nasze wymagania, jeżeli chodzi o wykorzystanie systemu CRM w naszej firmie.

>>> ZOBACZ: Jaki CRM do małej firmy? A może… JellyCRM

Przydałaby się aplikacja mobilna, ale na ten moment radzimy sobie poprzez dostęp do systemu za pomocą przeglądarek w naszych urządzeniach mobilnych.

Piotr Mazur, koordynator Pomorskiej Fundacji Inicjatyw Gospodarczych:

Wdrożenie CRM pozwoliło nam na uporządkowanie procesu sprzedaży, który w przypadku specyfiki naszej działalności jest nieco inny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu, zwłaszcza ze względu na niskie koszty użytkowania, niezawodność i stałe wsparcie techniczne. Na ten moment system spełnia wszystkie nasze wymagania.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]
Tagi: , , , , , , , ,
  • rozwojowo

    Osoby zainteresowane systemami CRM odsyłam na stronę http://kamee.pl/\nTam pracują specjaliście, którzy nie robią nic innego jak dedykowane aplikacje CRM / ERP.