Sennik: AFERA VOLKSWAGENA – interpretacja snu o aferze Volkswagena

Śnisz o aferze Volkswagena? Jakie jest znaczenie takiego snu? Jak interpretować aferę Volkswagena we śnie, skoro nie dotyczy ona twojej firmy? Oto pierwsze sygnały płynące od Czytelników mojafirma.tv:

Volkswagen Jetta, czyli Green Car of the Year w roku 2009
Volkswagen Jetta, czyli Green Car of the Year w roku 2009

 

Sen: afera Volkswagena (dla nie-dilera)

Afera Volkswagena we śnie to dobry prognostyk. Sugeruje, że wszystko w twojej firmie układa się pomyślnie, a tym masz trochę wolnego czasu na obserwowanie rynku. Sen o aferze Volkswagena oznacza, że wyciągasz wnioski z czyichś pomyłek, by nie narazić swojego przedsiębiorstwa na szwank.

>>> ZOBACZ TEŻ: Sennik dla przedsiębiorców

Być może masz na swoim koncie podobne drobne problemy, które na szczęście nie wyszły na jaw. Na przykładzie znacznie większej i bogatszej korporacji dostrzegasz, jak łatwo jest stracić coś, na co pracowało się latami. Analizujesz tę sytuację na jawie i we śnie, by mieć receptę na, odpukać, przyszły kryzys.

Sen: afera Volkswagena (dla dilera)

Nie jest źle. Afera Volkswagena ci się śni, ale to tylko objaw twojej roztropności. Sam wiesz, ile trudu i wyrzeczeń wymaga uruchomienie salonu samochodowego. Poradziłeś sobie z poważniejszymi problemami, poradzisz sobie i teraz.

Wiesz, że cała afera Volkswagena wkrótce przyschnie. Szczególnie, że ostatni kwartał 2015 roku to gorący moment w całej branży motoryzacyjnej: nowe modele, nowe kampanie reklamowe, czyszczenie złogów magazynowych w pełni!

Jak sobie poradzić? Nie przejmować się. Doszedłeś tu, gdzie doszedłeś, bo masz głowę na karku. Sprzedaż przynosi pieniądze, ale nachodząca akcja serwisowa za pieniądze Volkswagena: to dopiero może być udana okazja na podbudowanie stanu firmowej kasy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , ,