Sennik: BANKRUCTWO – sprawdź znaczenie snu o bankructwie

BANKRUCTWO – co oznacza we śnie, interpretacja. Jakie jest znaczenie, gdy śni nam się bankructwo? Jak interpretować sen o bankructwie? Oto możliwe wyjaśnienia:

Bankructwo - Injured Piggy Bank WIth Crutches - SeniorLiving.org - FlickrSen o bankructwie to, paradoksalnie, dobry omen. Oznacza, że twoja firma ma stabilną sytuację finansową, a ty lubisz dmuchać na zimne. Musiałaby się wydarzyć wielka katastrofa, żeby dotknęły cię problemy finansowe. To taka podskórna obawa, która czasem wychodzi na światło dzienne.

>> ZOBACZ TEŻ: Jaki CRM do małej firmy

Jeśli sen o bankructwie pojawia się częściej, zrób badanie pod kątem chorób, które często występują w twojej rodzinie. W bardzo rzadkich przypadkach powtarzające się często bankructwo we śnie oznacza, że organizm wie już, że coś w nim nie działa, ale ty jako osoba nie odczuwasz jeszcze żadnych dolegliwości.

Jak sobie poradzić? Nie masz powodów do zmartwień, nie masz się czym przejmować. W przewidywalnej przyszłości nie wydarzy się nic strasznego, twoja firma na pewno nie zbankrutuje. Oczywiście wyłączając kataklizmy i światowe wojny.

[Głosów:5    Średnia:4.4/5]
Tagi: , , , , , , ,