Sennik: CRM – sprawdź znaczenie snu: CRM

CRM – co oznacza we śnie, interpretacja. Jakie jest znaczenie, gdy śni nam się CRM? Jak interpretować sen o CRM-ie?

Sen: CRM-a używać

Mieć mocno pod górkę z jakimś zadaniem, spodziewać się porażki w życiu realnym.

Jak sobie radzić? Zastanów się, czego się teraz obawiasz i spróbuj przygotować kilka wyjść alternatywnych, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje ci się, że ich nie ma.

Sen: CRM wdrażać

Podchodzić do trudnego zadania, w którym prawdopodobieństwo porażki jest wysokie. Spodziewać się wielu tygodni wysiłku, który może zostać zakończony klęską.

Jak sobie radzić? Daj sobie dwa dni na odpoczynek i zastanów się, czy masz jakieś wyjście awaryjne.

>>> ZOBACZ TEŻ: „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” – biblia sprzedawcy i marketera

Skąd pomysł na sennik w witrynie dla MŚP?

Sennik postanowiłem spisywać, gdy okazało się, że jako przedsiębiorca na próżno szukam znaczeń pewnych haseł. Od 2014 roku spisuję wyraziste symbole występujące w snach, po czym przyglądam się następującym tygodniom w celu poszukiwań jakichś powiązań. Ośmieliły mnie badania przeprowadzone na Harvardzie oraz opowieści moich kolegów menedżerów, którzy często używali zwrotów „A coś mi mówiło, żeby zrezygnować”, „Śniło mi się, że się uda, tylko tego nie zrozumiałem”, „Miałem we śnie dziwną sytuację z osobą, którą chciałem zatrudnić”. Wielokrotnie przekonałem się, że intuicja (ang. gut feeling) potrafi podpowiadać lepiej niż tak zwany rozsądek. Czy tak samo jest ze snami? Trudno mi to zweryfikować, dlatego rozpocząłem prowadzenie notatek. Wierzę, że szanowni Czytelnicy witryny mojafirma.tv zweryfikują eksperyment, tj. będą się wypowiadać, gdy coś zadziałało albo okazało się kompletną nieprawdą.

[Głosów:1    Średnia:4/5]
Tagi: , , , , , , , , , ,
  • ola

    Śniłam przed momentem o DynamicsCRM. Trochę by się zgadzało, w sprzedaży koniec miesiąca to sądny dzień. 😉