Sennik: CZASZKA – interpretacja snu o czaszce, co oznacza CZASZKA WE ŚNIE?

SENNIK: CZASZKA. Czaszka we śnie jest symbolem oznaczającym niepokój, ale zwiastującym pozytywne rozwiązanie problemu. Sen o czaszce jednoznacznie przypomina o ulotności śmierci – i bardzo motywuje do działania.

Oto prawdopodobne znaczenia snu o czaszce.

Czaszka we śnie: jest źle, będzie dobrze

Czaszka we śnie kojarzy się z ulotnością życia. W końcu ta czaszka była kiedyś żywym człowiekiem, który miał swoje radości i smutki. Dziś nikt już o nim nie pamięta, a jego czaszka wygląda jak każda inna.

Co oznacza sen o czaszce dla właściciela firmy

Widziałam czaszkę we śnie: masz kłopoty, jesteś w kropce i nie wiesz już, co robić dalej. Czaszka z pozoru jest zwiastunem śmierci, ale w rzeczywistości oznacza, że znajdziesz w sobie siły do kolejnej walki.

>> Wizaz.pl + KWC – nowa witryna mobilna = możliwy ban w AdSense

Czaszka we śnie się ruszała: to symbol siły życiowej, która zwycięży nawet te problemy, które wydają się nierozwiązywalne. Jeżeli źle idziesz sprzedaż, zaangażuj na sprzedawcę męża. Jeśli masz kłopoty z klientami, twoje umiejętności miękkie pozwolą ci stanąć na nogi.

Sen o czaszce, która mruga okiem: żartobliwy sygnał od twojej podświadomości – „Nie załamuj rąk, świat się nie kończy, dasz sobie radę!” Twoja podświadomość znalazła już rozwiązanie problemu, a ciebie prowadzi po nitce do kłębka.

Czaszka jako symbol złych mocy: chciałabyś, żeby twoje problemy z firmą były związane z urokiem i żeby istniało na nie magiczne zaklęcie, które je odczaruje. Jednak magiczne zaklęcia nie istnieją – potrzebujesz porady kogoś z zewnątrz. Przełam się i zapytaj. Odpowiedź ci nie pomoże, ale wykluje się z niej coś, co będzie strzałem w ósemkę.

Czaszka pod podłogą, ukryta w meblach: zewnętrzne firmy lub organy państwowe mogą mieć na ciebie oko. Zachowaj zimną krew i postępuj tak, jak podpowiada ci intuicja. Będzie ciężko, ale uda się wyprostować sytuację.

Wzięłam czaszkę do ręki: chcesz sama przekonać się o mocy złych sił, które stoją za twoimi problemami. Wzięcie czaszki do ręki to symbol hartu ducha, który oznacza, że już wkrótce zmartwienia odejdą w niepamięć.

>> Sennik dla przedsiębiorców

[Głosów:28    Średnia:2.8/5]
Tagi: , , , , , , , , ,
 • sebastian999

  Miałem taki sen i do tej pory to pamiętam co przez to w ogóle czasami mi nie daje spokoju. A ten nie pokój dla mnie czasami oznacza ostateczny „koniec świata „.. Ale dobra wiadomość jest taka że możesz być w niebie lub dostać nowe życie za takie cierpienie.

  Teraz fakty.

  Faktem jest taki ze faktycznie te opisy są prawdziwe ponieważ.

  1. Jestem słaby bo miałem taki sen.
  2.Nigdy nie miałem szczęścia bo dlatego ze miałem sen czaszkę.
  3.Często jestem odrzucany przez społeczeństwo bo własnie miałem taki sen ..
  4.To się najczęściej przytrafia osobą które już doznały czegoś bardzo złego ….