Sennik: GŁOSY WE ŚNIE – interpretacja snu z głosami lub szeptami

Słyszysz głosy we śnie? Wydaje ci się, że we śnie ktoś do ciebie mówi lub szepcze? Głosy we śnie czasem cię budzą? Nie potrafisz zrozumieć, co do ciebie mówią, choć masz wrażenie, że to ważne? Oto interpretacja snu o głosach w głowie:

Głosy w głowie słyszane we śnie zdarzają się każdemu. Możliwe są również sytuacje, w których budzimy się na dźwięk imienia wypowiedzianego we śnie, choć w rzeczywistości nikogo nie ma w pomieszczeniu.

Głosy w głowie SENNIK szepty we śnie - I Hear in my mind all these voices 2013 - Meg Wills - FlickrTo nie jest niepokojąca sytuacja, gdy ma miejsce rzadko.

>>> ZOBACZ TEŻ: Facebook płaci mniej podatku niż przeciętny pracownik

Kiedy jednak głosy we śnie zaczynają pojawiać się często, należy przyjrzeć się swojej obecnej sytuacji. Wewnętrzne głosy słyszane we śnie zwykle sygnalizują duży poziom napięcia nerwowego, stresującą sytuację w życiu lub w firmie.

Jak sobie poradzić? Gdy głosy wydają się być znajome lub brzmią ostrzegawczo, należy z rozwagą podejmować ważne firmowe decyzje. Nawet jeśli zwykle tego nie robisz, tym razem warto zebrać opinie z zewnątrz.

[Głosów:11    Średnia:3.1/5]
Tagi: , , , , , ,
  • matka

    Foto daliście straszne!