Sennik: IPHONE – jak interpretować sen o iPhone

Co oznacza sen o iPhone? Czy ważny jest model telefonu, który nam się śni? Czy iPhone we śnie zwiastuje niebezpieczeństwo?

iPhone jest niezwykle nowym produktem i jego symbolika we śnie nie została jeszcze do końca zbadana. Poniższa interpretacja snu o iPhone została oparta o domniemania.

Sen o iPhone. Znaczenie snu dla osób, które mają smartfon w rzeczywistości

Smartfon jest przedmiotem codziennego użytku, dlatego we śnie powinien pojawiać się marginalnie. Sen o iPhone u właściciela iPhone to ostrzeżenie przed fałszywym przyjacielem, który knuje za plecami i może chcieć przejąć twój biznes.

Kiedy we śnie skupiasz na nim uwagę, spróbuj odczytać numer telefonu lub nazwisko, które się na nim pojawia. Oto człowiek, z którym powinieneś porozmawiać o losach firmy. W przeciwnym razie ciąg nieporozumień i fałszywych oskarżeń może doprowadzić do katastrofy.

Sen o iPhone. Znaczenie snu dla osób, które NIE mają smartfonu

O wiele łatwiejsza jest interpretacja snu o iPhone u osób, które iPhone nie mają. Widok najnowszego modelu smartfonu to chęć przeprowadzenia rewolucji w firmie lub podbicia rynku. Smartfon oznacza tęsknotę za prawdziwymi przychodami, obrotem mierzonym setkami tysięcy złotych i wygodniejszym życiem.

Sen o iPhone to wyraz tęsknoty, ale też sygnał, że być może interes wymaga konsultacji lub rzetelniejszych badań rynkowych.

[Głosów:6    Średnia:3/5]

 

Tagi: , , , , , ,