Sennik: KREW – interpretacja snu o krwi lub z krwią

SENNIK: KREW. Krew we śnie nie pojawia się zbyt często, a jeśli już się objawia, to jest jej bardzo mało. Zdarzają się jednak sny, w których obecna jest duża ilość krwi, w których widać krwawienie we śnie albo mamy wręcz sen o krwawiących wielkich ranach.

Oto prawdopodobne znaczenia snu o krwi.

Krew we śnie zawsze będzie symbolem witalności i życia. Dlatego ważny jest nie tylko sam symbol, ale również kontekst. Picie krwi z pucharu oznacza coś zupełnie innego niż broczenie krwią.

Sen o krwi to sen o drzemiącym w tobie potencjale

Sen o płynącej krwi lub o widocznych wprost broczących krwią ranach oznacza brak zapału do kolejnej walki, wyczerpanie, zmęczenie sytuacją w firmie. Takie rany u innych współpracowników symbolizują gasnącą energię w zespole.

>> Do zablokowania na firewallu: 5.188.211.0/24 – Białystok (Rosja)

Jeśli jednak krew szybko przestaje płynąć, a rany cudownie się zabliźniają, wydźwięk snu jest zdecydowanie pozytywny: rozwiązujesz najtrudniejsze problemy w mgnieniu oka. Tym razem również sobie poradzisz!

Sen o piciu krwi

Sen o piciu krwi z pucharu nie jest snem o tym, że przeistaczamy się w wampira 🙂 Picie krwi to pochłanianie czyjejś energii życiowej, sen o zwycięstwie nad przeciwnikiem i drzemiących w nas siłach, które skruszą największe skały na naszej drodze.

Krew na rękach we śnie

Sen o krwi na rękach to znak o wyjątkowej mocy. Oznacza chęć zdrady najbliższej osoby. Krew na rękach rzadko związana jest z sytuacją firmy. Musisz jednak pamiętać, że zmartwienie dotykające twojej rodziny przełoży się bezpośrednio na kondycję firmy, którą zarządzasz.

>> Sennik dla przedsiębiorców

[Głosów:4    Średnia:3/5]
Tagi: , , , , , , ,