Sennik: KSIĄDZ W FIRMIE – znaczenie snu

Sen: ksiądz w firmie. Śnił ci się ksiądz katolicki lub prawosławny, który odwiedził twoją firmę? Być może we śnie pokropił urządzenia wodą święconą? Oto interpretacja takiego snu oparta na faktach:

Sen o księdzu w firmie to dobry znak. Oznacza pomyślność i boskie przyzwolenie na ten rodzaj działalności, który jest prowadzony.

Jeśli ksiądz w czasie wizyty święci sprzęty, warto sprawdzić rodzaj i aktualność bieżącego ubezpieczenia. Nie należy się jednak stresować, ten symbol jest najczęściej znakiem zgody na prowadzoną działalność.

Jeżeli we śnie święcone jest jakieś konkretnie stanowisko, warto dopytać pracowników, czy przypadkiem nie służy ono chwale bożej poza godzinami pracy.

>>> ZOBACZ: mojafirma.tv – nowy portal dla właścicieli małych firm

Kiedy ksiądz wygłosi kazanie we śnie lub słowo do pracowników firmy, dobrze jest je zapamiętać i przeanalizować na jawie. Kiedy jednak słowa błogosławieństwa będą niezrozumiałe, jest to pochwała dla bieżącej działalności.

Gdyby we śnie do firmy przyszła osoba duchowna, ale nietypowa w polskich warunkach (np. kobieta w sutannie), oznacza to nadchodzące dobre interesy z wyznawcami tej religii, której strój był najbardziej zbliżony do stroju duchownego we śnie.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

 

Tagi: , , , , , , , , ,
  • Ą sól

    Czy papieża też należy traktować jako księdza?

    • kiler

      Dobre pytanie…