Sennik: POŻAR – interpretacja snu o pożarze

Sen: POŻAR w firmie. Jakie jest znaczenie snu o pożarze w firmie, w zabudowaniach firmowych? Co oznacza ogień niszczący dobytek? Oto wyjaśnienia oparte na faktach:

Sennik POŻAR - House in flames - Kiwi NZ - 476498157_1d7a996f23_oSen o pożarze w firmie to całkiem pozytywny znak. Choć we śnie pożar budzi grozę, przerażenie, chęć ucieczki, w firmie jest on symbolem nadchodzących dobrych przemian.

Pożar w firmie – interpretacja snu

Pożar w firmie we śnie symbolizuje on nadchodzące oczyszczenie, odświeżenie atmosfery lub po prostu nowe, dobre zlecenia, za którymi przyjdzie strumień pieniędzy. Gdy pożar jest buzujący, zmiany mogą być zróżnicowane i odczuwalne przez wszystkich, ale nie powinny nikomu zaszkodzić.

Jednak rozmiary pożaru we śnie rzadko kiedy pozostaje w proporcji z wielkością z rzeczywistymi wydarzeniami. Istnieją doniesienia mówiące, że sen o pożarze w gniazdku potrafił przynieść w firmie dosłowny wicher zmian.

Jak sobie poradzić? Nie ma potrzeby zapobiegania zmianom, które prowadzą do lepszej sytuacji w firmie. Wystarczy uważnie obserwować rzeczywistość.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , , ,