Sennik: UPADŁOŚĆ FIRMY – interpretacja snu o upadłości firmy

UPADŁOŚĆ FIRMY – interpretacja snu. Jak traktować sen o upadłości firmy? Ja taki sen interpretować? Czy ten koszmar oznacza, że firma rzeczywiście upadnie? Oto oparte na faktach wyjaśnienia:

Jeśli sen o upadłości firmy jest jednorazowy, nie traktuj go dosłownie. Nie dotyczy twoich interesów. Zastanów się raczej, czy właśnie nie rozpoczyna się okres grypowy, bo być może twój organizm toczy cichy bój z wirusami i sygnalizuje ci obciążenie.

Sen o upadłości firmy może też oznaczać przemęczenie wynikające z nadmiaru pracy lub być żółtą kartką od rodziny, której poświęcasz coraz mniej czasu.

Rozejrzyj się dookoła. Czy nie zaniedbałeś swoich dzieci lub żony? Czy nie uprawiasz zbyt ekstremalnych sportów? Czy nie zaczęły się jesienne pluchy?

Jak sobie poradzić? Odśwież stosunki z rodziną, wlej w nie więcej życia. Zainteresuj się dziećmi, kup owoce zawierające witaminę C, magnez i zacznij się z umiarem ruszać. Optymalne są rodzinne spacery na świeżym powietrzu.

Sen o upadłości firmy (powracający)

Trapi cię coś, co ci zagraża. Czy wspólnik nie knuje czegoś za twoimi plecami? Czy twój księgowy na pewno wszystko poprawnie rozlicza? Czy urzędy skarbowe nie dzwonią do ciebie z pytaniami? Czy pracownicy nie zmienili swojego zachowania?

Sen o upadłości firmy może symbolizować chęć spróbowania czegoś nowego. Wiesz, że obecny biznes działa dobrze pod twoją kuratelą. Chciałbyś wejść na nowe tereny, ale nie wiesz, jak się wyzwolić od bieżącego obciążenia.

Jak sobie poradzić? Jeśli w firmie wszystko działa poprawnie i po staremu, zacznij szukać swojego następcy. Zastanów się też, jak powiązać nowy biznes ze starym, żeby wzmocnić go już na początku.

[Głosów:6    Średnia:3/5]
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,