Sennik: WIELKI MAGAZYN – interpretacja snu o wielkim magazynie

WIELKI MAGAZYN – co oznacza we śnie, interpretacja. Jakie jest znaczenie, gdy śni nam się wielki magazyn? Jak interpretować sen o wielkim magazynie? Oto możliwe wyjaśnienia:

Znaczenie snu Wielki magazyn interpretacja - Beximco Pharma Warehouse - Warehouse - FlickrWielki i pusty magazyn

Sen o wielkim i pustym magazynie oznacza dla twojej firmy potrzebę szukania nowych klientów i rynków zbytu. Pusty magazyn symbolizuje brak ruchu w interesie.

>>> Jak rozliczyć fakturę VAT na odwrotne obciążenie?

Ale możesz spojrzeć na to z drugiej strony: brak ruchu w interesie to najlepszy możliwy moment na kreatywną zmianę na lepsze.

Jak sobie poradzić? Spójrz na tę szklankę i zauważ, że jest w połowie pełna. Nie masz niczego do stracenia. Każda zmiana będzie zmianą na lepsze.

Wielki magazyn wypełniony towarami

Jak interpretować sen o magazynie wypełnionym towarami? Bogactwo widoczne na półkach może symbolizować przesyt, zmęczenie organizmu. Twoja podświadomość daje ci znać, że twoje ciągłe zaangażowanie w życie firmy staje się zbędne.

Jak sobie poradzić? Jeśli myślisz o przekazaniu biznesu dzieciom, to może być dobry moment. Jeśli ciągle jeszcze chcesz rządzić własnym biznesem, zrób sobie wakacje. Nie bierz laptopa, komórki, notatek. Wyjedź na miesiąc. Przekonasz się, że firma jest tak dobrze poukładana, że się nie zawali.

[Głosów:5    Średnia:2.6/5]

 

Tagi: , , , , , ,