Sennik: WŁAMANIE – interpretacja snu o włamaniu do firmy, sklepu, magazynu

WŁAMANIE DO FIRMY, SKLEPU, MAGAZYNU – znaczenie snu. Jak traktować sen o włamaniu, co on może oznaczać? Jak interpretować badanie śladów włamania we śnie, czy to oznaka, że nasza własność jest słabo strzeżona? Oto oparte na faktach wyjaśnienia:

Włamanie do firmy. Zniszczony zamek w drzwiach
Włamanie do firmy. Zniszczony zamek w drzwiach

Sen o włamaniu do firmy, do sklepu, do magazynu wiąże się z niechęcią do oddania władzy w firmie. Włamanie może pojawiać się w marzeniach sennych, gdy obawiamy się sukcesji. Jest to symbol niechęci do jakichkolwiek zmian, strach przed możliwością wypuszczenia steru z dłoni.

>>> Sennik dla właścicieli firm

Jeśli we śnie o włamaniu dostrzegamy włamywacza, kluczowa jest reakcja naszej postaci.

Włamanie i pogoń za włamywaczem

Gdy we śnie o włamaniu gonimy włamywacza, oznacza to duże zasoby wewnętrznej energii. Mamy jeszcze siłę, by rządzić biznesem. Przejęcie władzy musi nastąpić na naszych warunkach, by nasza moc nie została uszczuplona. Nowy menedżer powinien mnożyć nasz potencjał, a nie go dzielić.

Włamanie i paraliż na widok włamywacza

Gdy widok włamywacza w naszym sklepie nas paraliżuje, konieczne jest jak najszybsze oddanie władzy. Unieruchomienie na widok przestępcy to podpowiedź, że nie jesteśmy już najmłodsi i biznes powinien zostać przejęty przez świeżą krew.

Paraliż we śnie jest też symbolem strachu. Ta nowa, świeża krew może sprawić, że firma na nowo rozwinie skrzydła.

Jak sobie poradzić? Sen o włamaniu do firmy należy traktować jako zwiastun nadchodzących zmian. Jeśli się powtarza, warto rozważyć przekazanie niektórych sterów innym osobom.

[Głosów:9    Średnia:1.6/5]
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,