Sennik: WYPADEK – interpretacja snu

Co oznacza sen o wypadku samochodowym? Jakie jest znaczenie takiego snu? Jak interpretować wypadek samochodowy we śnie? Oto możliwe interpretacje:

Wypadek samochodowy we śnie oznacza nadchodzące problemy zdrowotne albo finansowe, które mogą się brać z kontaktów z niewłaściwymi ludźmi.

Jakie jest znaczenie snu o wypadku samochodowym? Jeśli uczestniczyłeś w wypadku, a samochód był służbowy, ktoś czyha na majątek twojej firmy. Może to być konkurencja, która zechce cię wykupić, ale może to też być komornik oceniający twoje długi.

>>> Sennik dla przedsiębiorców

Jeżeli natomiast samochód był prywatny, czekają cię niespodziewane wydatki lub problemy. Mogą to być problemy zdrowotne albo czyjeś działanie na twoją szkodę.

Sen o wypadku samochodowym może mieć pozytywne znaczenie, gdy wychodzisz ze zdarzenia bez szwanku. Ten symbol stanowi niemal gwarancję, że z perturbacji wyjdziesz obronną ręką.

Poziom zniszczenia samochodu we śnie to oznaka zagrożenia twojego zdrowia lub majątku. Im bardziej rozległe są uszkodzenia, tym bardziej ty lub twoja firma ucierpicie podczas nadchodzących wydarzeń.

[Głosów:2    Średnia:1/5]
Tagi: , , , , , , , , ,