Szkolenia dla dziennikarzy i wydawców – czyli jak zarabiać online

Straciłaś lub straciłeś pracę w wydawnictwie. Świat dosłownie zawalił Ci się na głowę. Nastroju nie poprawia przeglądanie ofert pracy: ofert dla byłych dziennikarzy jest jak na lekarstwo, można natomiast sprzedawać garnki lub usługi B2B za 1300 na umowie o dzieło… ROZPACZ, zniechęcenie, przygnębienie – to czujesz.

STOP. WYSTARCZY! Nie martw się! Będzie dobrze. OBIECUJEMY. Oto rozwiązanie:

Jesteś dziennikarką / dziennikarzem? Możesz zarabiać więcej niż dawniej!

Jeśli tylko potrafisz pisać, możesz zarabiać więcej niż dawniej. Jak to możliwe? To tak proste, że aż trywialne: duzi wydawcy powoli wycofują się z coraz większej liczby nisz i ograniczają działalność (Infor, Agora, Bauer).

Bo dużego wydawcy nie stać na utrzymywanie produktu, który przynosi 10-50 tysięcy złotych miesięcznie.

Tymczasem dla jednoosobowej firmy taka kwota to aż nadto. Można utrzymać siebie, rodzinę – i żyć lepiej niż na etacie. Bez wychodzenia z domu, bez martwienia się, że ktoś Cię zaraz zwolni. Zobacz – właśnie tyle możesz zarabiać:

 

Zgłoś się do nas, zapisz się na szkolenie – i zacznij zarabiać już dziś!

Referencje – tych już wyszkoliliśmy:

Wydawca witryny www.wideo.news:

Zostałem zwolniony w październiku 2016. Do Łukasza trafiłem przypadkiem, ze szkoleniem umówiliśmy się na tydzień przed Bożym Narodzeniem. Działaliśmy na żywym organizmie, czyli na gotowej witrynie wideo.news, której prowadzenie mi zasugerował. Dzięki temu w grudniu miałem 6,5 tysiąca użytkowników, a w styczniu podpisałem kontrakt na użyczanie treści ESKA INFO. W grudniu zarobiłem 120 złotych, ale w styczniu sam kontrakt da mi 1000 zł netto. Nie jest źle 😉 /wydawca wideo & news, +48 737 535 126

Ile możesz zarobić?

A ile chcesz zarobić? 1000 zł? To żaden problem, powinno udać się nawet w pierwszym pełnym miesiącu. Dwa tysiące? Dziesięć? Ciągle odpowiadam: „Żaden problem!”

Nie wierzysz? Brzmi za dobrze, żeby było prawdziwie? Zatem oto kolejny twardy dowód: screenshot z panelu Google AdSense po trzech miesiącach działalności. Za luty 2016 na konto powędrowało 6,5 tysiąca złotych. Za marzec – 14,7 tysiąca złotych.

 

 

 

 

 

 

Zarobki naszego projektu, który miał być tylko pomocą naukową podczas szkoleń, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wystartowaliśmy w grudniu 2015, a już w marcu 2016 zarobiliśmy prawie 15 tysięcy złotych!

Nie wiem, czy w Twoim przypadku będzie szło tak samo szybko – ale gwarantuję, że dobre pieniądze zaczną płynąć szybciej niż Ci się może wydawać. Odetchniesz wtedy z ulgą.

Co musisz zrobić, żeby tyle zarobić?

Daj mi szansę i pozwól nam Cię wyszkolić. Gdy zapiszesz się na szkolenie, błyskawicznie dowiesz się:

 • jak zarabiać online na aktualnych trendach,
 • jak uruchamiać witryny WWW, aplikacje, żeby było tanio lub za darmo,
 • jak optymalizować projekty online pod kątem maksymalnego zwrotu z inwestycji (nie musisz programować ani obrabiać grafiki, spokojnie),
 • które nisze wybierać, żeby zwrot z inwestycji był jak największy,
 • jak pisać, żeby szybko przyniosło to rezultaty (SEO, content marketing)
 • w jakich dziedzinach uruchamiać e-commerce, z których platform korzystać,
 • jak nie dać się wpakować w bezsensowne koszty, kredyty, coworkingi

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie zostało zaprojektowane z myślą o dwóch grupach zawodowych: dziennikarzach i wydawcach.

Dzięki niemu dziennikarze dowiedzą się, z czym jeść ten internet i jak do przyprawić, żeby osiągnąć na nim zyski. Innymi słowy: szkolenie ma nauczyć dziennikarzy być wydawcami.

I tutaj przechodzimy do drugiego etapu, czyli specjalizacji: dzięki szkoleniu obecni wydawcy portali, aplikacji i gazet nauczą się maksymalizować zyski ze swoich prac. Zarobią więcej dzięki witrynom, aplikacjom, papierowym gazetom, telewizjom. Jednocześnie zoptymalizują swoje koszty, tj. dowiedzą się, jak wydawać mniej.

Zgłoś się, zapisz się na szkolenie – i zacznij zarabiać.

Ile to kosztuje?

Szkolenie składa się z czterech niezależnych modułów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i umiejętności. Każdy z modułów to dwa dni intensywnych wykładów i warsztatów, czyli 2x 6 godzin pracy.

Do wyboru są moduły, które obejmują następujące zagadnienia:

 1. Zarabianie dla początkujących: 0/ jak zarabiać dzięki internetowi, 1/ gdzie i jak uruchomić witrynę za darmo lub za grosze, 2/ jakie oprogramowanie i narzędzia wykorzystać, 3/ e-commerce (sklepy internetowe) – czy warto i ile można zarobić, 4/ podstawy content marketingu (czyli jak wytwarzać dobre treści), 5/ podstawy SEO, 6/ brudne sztuczki: SMS-y premium, pirackie filmy
 2. Zarabianie dla zaawansowanych: 1/ zaawansowane SEO stosowane przez wydawców, 2/ zaawansowany content marketing stosowany przez wydawców, 3/ brudne sztuczki, nielegalne metody, czyli jak ryzykownie zarobić jeszcze więcej, 4/ rozliczanie przychodów internetowych – prywatnie i jako firma
 3. E-commerce: 1/ w co inwestować, czyli gdzie są obecnie największe marże, 2/ pułapki księgowości – paragony, faktury, rozliczenia – na co uważać, żeby nie podpaść urzędowi skarbowemu i nie płacić potężnych kar, 3/ skuteczny marketing – gdzie się reklamować, żeby nie przepłacać
 4. Monetyzacja * multiplikacja: 1/ skuteczne metody zwiększania przychodów z kanałów internetowych (AdSense, AdKontekst, YouTube), 2/ skuteczne metody zwiększania przychodów z kanału papierowego (jak odwrócić spadającą sprzedaż), 3/ Optymalizacja w dziale sprzedaży – co zrobić, by sprzedać więcej reklam przez telefon

Każdy z modułów kosztuje 690 zł netto za kompletne dwudniowe szkolenie od jednego uczestnika.

Zgłoś się, zapisz się na szkolenie – i zacznij zarabiać.

Co da mi to szkolenie (czego nie da mi inne)?

Zaczniemy od tchnięcia w Ciebie optymizmu. Mamy świadomość, że zwolnienie z pracy to bardzo stresujące zdarzenie – gorsza jest ponoć tylko (!) śmierć współmałżonka. Ale to tylko wstęp.

Celem szkolenia jest szybkie i skuteczne nauczenie Cię, jak zarobić dzięki internetowi. Wiedza jest sprawdzona, została przetestowana na małych i dużych wydawnictwach oraz kilku e-commerce’ach (sklepach internetowych). Umiejętności, które Ci przekażemy, dadzą Ci przewagę na rynku nowych technologii – szybko zaczniesz zarabiać coraz większe pieniądze.

Tak, mamy świadomość, jak to brzmi 🙂 – ale taka jest prawda. Potwierdzają to wszystkie nasze dotychczasowe wyniki.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku wydawniczym. Nasz główny szkoleniowiec ds SEO i content marketingu (Łukasz Bigo) przepracował w kilku wydawnictwach i agencjach kilkanaście lat. Wyszkolił w tym czasie grubo ponad setkę ludzi, a efekty jego pracy widoczne są do dziś.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 883 150 680. Na tym etapie niczym nie ryzykujesz, a my wiemy, że jesteśmy w stanie Ci pomóc.