Jaki serwer do firmy? Lenovo zdobywa 1. miejsce w ITIC [RANKING]

Jaki serwer warto wybrać do firmy? Jaki serwer kupić, żeby mieć gwarancję najwyższego poziomu niezawodności? Czy lepsze są serwery Lenovo, czy może HPE lub Dell? Szybkiej i klarownej odpowiedzi na tak postawione pytania oczekują prezesi wszystkich firm.

Co mają im odpowiedzieć działy IT? Lenovo przekonuje, że to ich serwery warto wybrać.

Zgodnie z badaniami ITIC Global Hardware Reliability Report 2015, Lenovo uzyskało po raz trzeci z rzędu 1. miejsce na liście najbardziej niezawodnych serwerów. Na tej samej liście Dell znalazł się na 9. pozycji, HP (Hewlett Packard Enterprise) na pozycji 10., a Oracle – na 11.

Jaki serwer dla firmy. ITIC - 1. miejsce dla Lenovo

Jaki serwer jest najlepszy i dlaczego Len…ovo?

Jednocześnie Lenovo powołuje się na badania TBR, zgodnie z którymi producent osiąga najwyższe wyniki w rankingu satysfakcji klientów, wsparcia ze strony działu sprzedażowego i satysfakcji z obsługi.

>>> Jaki serwer jest najlepszy? TBR: Lenovo wygrywa

Serwery Lenovo vs Dell, HP(E), Fujitsu

Przed wyborem serwera Lenovo warto jednak pamiętać, że urządzenia tej firmy nie należą do najtańszych. Podobnie skonfigurowane serwery HP mogą kosztować nawet o 40 procent mniej.

Dla odmiany serwery Dell jako jedyne oferują całościowe wsparcie dla infrastruktury, od poziomu sprzętu, na zarządzaniu i systemie operacyjnym kończąc. Tylko Dell jest w stanie zapewnić 100 procent elementów wykorzystanych do projektu.

Ciekawą alternatywą do Lenovo, Della i HP jest też Fujitsu, w Polsce raczej niezbyt popularne. Tę markę uważa się jako znaną i polecaną w kręgach „ludzi, którzy siedzą głęboko w temacie”.

Zainteresowany serwerami Lenovo?

Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniami serwerowymi Lenovo, polecamy zaprzyjaźnioną firmę, z którą zawsze nam się dobrze układało – AB S.A.: [contact-form-7 404 "Not Found"]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , ,