Samsung Galaxy S6 edge+ w Orange dla firm – cena, szczegóły oferty Orange Biz Europejski XL

Orange wprowadził do oferty model Samsung Galaxy S6 Edge+, czyli europejskiego następcę Galaxy Note 4. Smartfon można już kupić w ofercie dla firm w cenie 186,66 zł netto miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Cena Galaxy S6 Edge+ G928F z 32 GB pamięci w ramach tego abonamentu to 2680,08 zł netto. Oto szczegółowy przegląd oferty Orange:

Orange dla firm z Galaxy S6 edge+Smartfon Galaxy S6 edge+ dostępny jest w ramach pakietu Orange Biz na raty + Europejski Pakiet XL. Sumaryczny koszt opłat wraz z telefonem w okresie obowiązywania umowy to 4 846,86 zł, co daje całkowity koszt miesięczny abonamentu na poziomie 201,95 zł netto.

[UWAGA. Wszystkie podawane w tekście kwoty to kwoty netto]

Samsung Galaxy S6 edge+ to większy brat Galaxy S6 edge i następca Note 4 w Europie. Samsung zdecydował się nie wprowadzać Galaxy Note 5 w Europie:

W ramach pakietu użytkownik otrzymuje 2,5 GB internetu, nielimitowane połączenia komórkowe i SMS-y w Polsce, nielimitowane odbieranie połączeń w roamingu UE.

>>> ZOBACZ TEŻ: Ile zarabia programista, prawnik… – raport zarobków Antal 2015

W „prezencie” dostaje też obowiązkowe usługi dodatkowe, które są płatne, czyli Halo Granie, dodatkowe 3 GB internetu i ubezpieczenie wyświetlacza.

Orange dla firm: Orange Biz Europejski – dodatkowe opłaty

W ramach pakietu użytkownik NIE otrzymuje pewnych składników. Oto elementy usługi, za które użytkownik będzie musiał zapłacić:

  • dodatkowe gigabajty danych powyżej 2,5 GB limitu,
  • połączenia powyżej 250 minut z Polski do krajów Unii Europejskiej,
  • odbieranie rozmów powyżej 250 minut w ramach roamingu w Unii Europejskiej,
  • wysyłanie SMS-ów w roamingu w UE i na świecie,
  • inne usługi, o których mówimy poniżej.

Oferta prezentowana na stronie jest również rozbieżna z regulaminem usługi: w ramach abonamentu z pakietem otrzymujemy rzekomo 2,5 GB, zgodnie z regulaminem w tym samym pakiecie mamy już 4 GB.

Orange Biz Europejski, czyli obligatoryjne usługi dodatkowe

Regulamin usługi jest dość jasny, jeśli chodzi o usługi dodatkowe. Mimo że „dodatkowe”, są obligatoryjne, tj. obowiązkowe. Operator aktywuje je w momencie uruchomienia usługi i nalicza za nie opłaty od drugiego pełnego miesiąca rozliczeniowego.

Orange Biz Europejski - opłaty dodatkoweCzyli realnie można przyjąć, że opłaty naliczane są od trzeciego miesiąca rozliczeniowego.

Do takich obowiązkowych usług dodatkowych należą:

  • Halo Granie – 1,63 zł,
  • Ochrona Wyświetlacza dla Firm – 4,99 zł,
  • Dodatkowe 3 GB internetu krajowego – 9 zł.

Na szczęście przynajmniej z części z nich można zrezygnować.

A oto kompletne zestawienie dla oferty w arkuszu Excela:

Oto cały regulamin usługi Orange Biz Europejski (bez regulaminu zakupu na raty) w postaci zeskanowanego pliku PDF:

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,