Windows 10 ZA DARMO do pobrania – ruszyła rejestracja na system

Użytkownicy Windows 8.1 mogli dziś, 1 czerwca 2015 r.,  zauważyć w okienku systemowym obok zegarka miniaturkę ikony Windows. Po jej kliknięciu użytkownik miał szansę zarejestrować się na darmowy upgrade do Windows 10 do pobrania. To finalna wersja systemu operacyjnego Windows 10, która ma zostać udostępniona, gdy tylko system będzie gotowy.

Ikonka powinna pojawić się na pasku zadań obok zegarka. Wygląda tak samo, jak ikonka Windows:

Polski Windows 10 ZA DARMO do pobraniaW angielskiej wersji systemu wszystkie komunikaty są po angielsku. Polski Windows 10 do pobrania gotowy powinien być w przeciągu najpóźniej kilku tygodni.

Windows 10 do pobrania za darmo

Zgodnie z informacją Microsoftu, aktualna akcja polega na zarezerwowaniu własnej kopii systemu Windows. Windows 10 za darmo pobierze się, kiedy tylko zostanie udostępniony. Komputer poinformuje wtedy właściciela, że może dokonać aktualizacji systemu.

>>> ZOBACZ: Ile kosztuje naładowanie komórki

Pobranie będzie wymagało ściągnięcia ok. 3 GB danych:

Windows 10 DO POBRANIA za darmoWindows 10 łączy możliwości Windows 8.1 i Windows 7. System ma ujednolicać interfejs na wszystkich urządzeniach, które poprzednio miały system Windows lub Windows Phone:

Ściągnij Windows 10 - KLIKNIJ i pobierzZgodnie z hasłem reklamowym, system został zaprojektowany do szybkiego działania i łatwości użycia:

Pobierz za darmo Windows 10 - KLIKNIJW Windows 10 pojawi się głosowy asystent o nazwie Cortana (aktualnie niedostępny w Polsce):

POBIERZ Windows 10 po polskuHasła reklamowe dotyczące Windows 10 jako żywo przypominają te, które Microsoft wykorzystywał w przypadku Windows XP:

Polski Windows 10 - ŚCIĄGNIJ za darmo

Darmowa aktualizacja do Windows 10

Pobierz za darmo Windows 10. Kliknij Register / Zarejestruj i wpisz swój adres e-mail [to nie jest konieczne], a następnie naciśnij Send confirmation / Wyślij potwierdzenie:

Windows 10 DARMOWY UPGRADE - kliknij i POBIERZGotowe. Użytkownik zostanie poinformowany o dostępności Windows 10, kiedy system będzie gotowy:

Windows 10 ZA DARMO do pobrania

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,